no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 5MB
نویسنده : بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82  صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است.این کتاب ، از رویا ها و آرزو هایی می‌گوید که همه‌ ی ما در اعماق روح خود می‌خواهیم به آن‌ ها دست یابیم.. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست

همه ما رویا ها و آرزو هایی داریم ، همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت هستیم ، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم . می توانیم به طبق خاصی در دیگران نفوذ کنیم  .

 دانلود کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست

می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم. آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا در شرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد وضع امروزی چگونه بود ؟ 

پی دی اف کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست

اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست. کار هایی که گاه به گاه انجام می دهیم ملاک نیستند بلکه اعمال دائمی ما هستند.

PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست

پدر همه اعمال ما کدام است ؟ چه عملی در نهایت تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ما است ؟ پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است. در لحظات تصمیمگیری است که سرنوشت ما رقم زده می شود .

دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست

چه کسی باور می کرد که ایمان مردی آرام و بی ادعا ( حقوقدانی که به اصل مسالمت معتقد بود) چنان قدرتی داشته باشد که امپراطوری وسیعی را واژگون کند ؟.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب علم اقتصاد پیشرفت رکورد یا انحطاط گلاس جانسون را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست :

فصل اول: رویای سرنوشت

ببینید یک تصمیم که به موقع و با ایمان کامل به آن عمل می شود چه نیرویی دارد . هنگامی که خیلی ها این کار را رویایی غیر ممکن تصور می کردند استقامت و پابندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود آن رویا را به واقعیتی غیر قابل انکار مبدل کرد. نکته آن است که خود متعهد کنیم به طوری که نتوانیم از تصمیم خود برگردیم.

اگر شما همین اندازه شور و شوق ایمان و عمل در خود سراغ داشتید که بتوانید حرکتی توقف نا پذیر را به وجود آورید ، دست به چه اقداماتی می زنید؟

 

فصل دوم: چگونه به خواسته های واقعی خود برسیم؟

برای اینکه به خواسته های خود برسید باید ابتدا ببینید چه عواملی شما را از تلاش و کوشش در جهت رسیدن به هدف باز می دارد. کار هایی است که تا آخرین لحظه از انجام آنها خودداری می کنیم . علتش آن است که پرداخت مالیات ممکن است بعدا حتی ما را دچار عوابقی دردناک کند . اما همین که 14 آوریل فرا می رسد تمام تردید ها و تعللها از میان می رود زیرا نظر ما در باره آنچه که مایه رنج یا لذت است عوض می شود و متوجه می شویم که انجام ندادن عمل به مراتب دردناک تر از انجام دادن است..

 

فصل سوم: تصاویر کودکی

یکی از تصاویر کودکی ام آرزوی رفتن به مغازه فروشنده تنقلات و خوردن یک دل سیر از آنها بود. کاکائو، شکلات، گوش فیل، باقلوا، راحتی، شیرینی، و بامیه. اگر من پول به اندازه کافی داشتم و یا اگر مغازه مورد نظر در دسترس بود و شب میتوانستم وارد آن شوم، ممکن بود این رویا به واقعیت بپیوندد. زیان آن برای سلامتی، اسراف و و حرام بودن استفاده از اموال غیر، بماند، من میخواستم کاری را انجام دهم که فکر میکردم سیرم میکند. البته آدم تا مدتی سیر میشود و بلکه وازده میشود. باز از نو و یا کاری دیگر را آغاز میکند. ذهن اینگونه آدمی را فریب میدهد. یک چرخه فکری و سپس انجام کاری که گمان میکنیم راه برون رفت از آن چرخه است..

 

سوالات متداول:

  • سرنوشت ما چه زمانی رقم زده می شود ؟ 

پاسخ : در زمان تصمیمگیری ها

  • برای اینکه به خواسته های خود برسید باید چه کنید ؟

پاسخ : برای اینکه به خواسته های خود برسید باید ابتدا ببینید چه عواملی شما را از تلاش و کوشش در جهت رسیدن به هدف باز می دارد.

  • چرا 14 آوریل فرا می رسد تمام تردید ها و تعللها از میان می رود ؟

پاسخ : زیرا نظر ما در باره آنچه که مایه رنج یا لذت است عوض می شود و متوجه می شویم که انجام ندادن عمل به مراتب دردناک تر از انجام دادن است..

 

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *