no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 12MB
نویسنده : بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است.

این کتاب به تحقیق زندگی معلولان موفق و شناخته شده جهانی همانند ونسان ونگوگ، بتهوون، جان نش، کریستی برون، استیفن هاوکینگ، هلن کلر، هومر، لویی بریل، نیک ژوویسک، کارل آنتان و معلولان دیگر از جمله معلولان ایرانی می پردازد.. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم

بخشی از نامه فرانتس کافکا به دوستش اسکار پولاک ….. فکر می کنم اصولاً آدم باید کتاب هایی بخواند که گازش می گیرند و نیشش می زنند. اگر کتابی که می خوانیم مثل یک مشت نخورد به جمجمه مان و بیدارمان نکند.

 دانلود کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم

پس چرا میخوانیمش؟ که به قول تو حال مان خوش بشود؟ بدون کتاب هم که می شود خوشحال بود تازه لازم باشد خودمان میتوانیم از این کتابهایی بنویسیم که حال مان را خوش میکند..

پی دی اف کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم

ما اما نیاز به کتاب هایی داریم که مثل یک ناخوش حالی سخت دردناک متاثر مان کند مثل مرگ کسی که از خودمان بیشتر دوستش داشتیم.

PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم

 مثل زمانی که در جنگل ها پیش می رویم، دور از همه آدم ها مثل یک خودکشی کتاب باید مثل تبری باشد برای دریای یخ زده درونمان…».

دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم

گر خواستی چیزی را پنهان کنی، لای یک کتاب بگذار این ملت کتاب نمی خوانند احمد شاملو به نظرم منظور آقای شاملو از مخفی کردن چیزها در لای کتاب صرفا اشیاء نبوده باشد، بلکه میتوان گفت حقایق و واقعیت های زیادی نیز لای کتاب ها مخفی هستند ولی خیلی ها از اینکه کتاب نمی خوانند.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب کتاب های سلامتی علی اصغر صفری فرد را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم :

فصل اول: زنان مردان و کتابهایی در میان 

زن پرسیده بود که چرا دوستم داری؟ مرد به جز نام او که سحرش می کرد و زیبایی چشمانش که نفس گیر بود چیزی درباره زن نمی دانست؛ چیزی به جز اینکه کتاب میخواند زنی که کتاب میخواند! پس روزی به سراغ کاغذ و قلم رفت و برایش نامه ای به این شرح نوشت
میدانم که به گمان تو عشقی که در قلب من است مبنایی در واقعیت ندارد چون ناشی از شناخت نیست انکار نمیکنم که چیز های بسیاری را درباره ات نمیدانم نکاتی که برای زندگی عادی مهم است مثلا نمیدانم برای امرار معاش چه میکنی یا تحصیلاتت چیست؛ …

 

فصل دوم: کتاب خوب بخوانید تا مغزتان بهتر کار کند  

محققان دانشگاه ایموری آمریکا میگویند که خواندن یک کتاب خوب می تواند اتصالات موجود در مغز و تغییرات عصبی را افزایش داده و عملکرد مغز را به مدت حداقل ۵ روز افزایش دهد.
به گزارش ایرنا دانشمندان می گویند پس از خواندن یک کتاب عملکرد مغز به مدت حداقل ۵ روز افزایش می یابد. این تحقیق جدید که توسط محققان دانشگاه ایموری آمریکا انجام شده است نشان میدهد که خواندن یک کتاب خوب می تواند اتصالات موجود در مغز و تغییرات عصبی را افزایش دهد به گفته دانشمندان این تغییرات در قشر سمت چپ مغز یعنی منطقه ای که با گیرنده های زبان در ارتباط بوده و منطقه اصلی احساس در مغز است ثبت می شوند. ..

 

فصل سوم: خواندن یک رمان و تاثیرش روی مغز 

عمل خواندن کلمات شگفت انگیز است. باور کنید اما نتایجی که پزشکان به آن دست یافته اند از خواندن هم شگفت انگیزتر است. میلیون ها سال است اجداد و نیاکان مان چنان
تکامل یافته اند که ما امروز با چشمانمان می خوانیم و مغز یاریمان می کند. ما اما ۵ هزار سال است چنان پیچیدگی هایی یافته ایم که مطالعه کنیم مهارت مطالعه هنوز در حال تکامل و تحول است.

 

سوالات متداول:

  • خواندن یک کتاب خوب چه تاثیری برای انسان دارد ؟ 

پاسخ : خواندن یک کتاب خوب می تواند اتصالات موجود در مغز و تغییرات عصبی را افزایش داده و عملکرد مغز را به مدت حداقل ۵ روز افزایش دهد

 

  • تغییرات مغز پس از خواندن یک کتاب خوب در کدام سمت صورت میگیرد ؟

پاسخ : به گفته دانشمندان این تغییرات در قشر سمت چپ مغز یعنی منطقه ای که با گیرنده های زبان در ارتباط بوده و منطقه اصلی احساس در مغز است ثبت می شوند

 

  • کتاب خواندن عملکرد مغز را به مدت چند روز افزایش می دهد  ؟

پاسخ : پنج روز

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب کتاب درمانی محمد نظری گندشمین جلد سوم 162 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *