no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف
pdf
ژوئن 14, 2024
حجم فایل: 19MB
نویسنده : بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206  صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. صد و شصت و یک نفر از چهره‌ های مهم تاریخ هنر، ادبیات، فلسفه و علم در یک جا جمع شده‌اند تا به شما یاد بدهند، برنامه روزانه‌ تان را به بهترین شیوه تنظیم کنید. PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان میسن کاری سعی دارد در کتاب آداب روزانه به شما نشان دهد که شخصیت‌ های مولد و تاثیر گذار دنیا در طول شبانه‌ روز چه کار هایی می‌کرده‌ اند.. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری

این صدو خرده ای نفر مجموعه آدم هایی هستند که میسون کاری سراغ زندگینامه ها شرح حالها مصاحبه ها و خلاصه منابع مربوط به آنها رفته تا بتواند شرحی مختصر از خلق و خویشان به دست دهد.

 دانلود کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری

بین این آدم ها هم نویسنده پیدا می شود. هم هنرمند و فیلسوف هم موسیقیدان و نقاش و مجسمه ساز هم کارگردان فیلم و هم دانشمند.

پی دی اف کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری

در این مجموعه هم از آدم های معروف چند قرن گذشته میشود ردی پیدا کرد و هم از بزرگان معاصر. این متون مختصر و مفید سعی میکنند دریچه ای باز کنند به زندگی روزمره این بزرگان بزرگانی که آداب روزانه هر کدامشان با دیگری متفاوت است و به همین دلیل خواندن هر کدام ایده تازه ای به آدم میدهد.

PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری

به شکلی انگیزه بخش است دلگرم می شویم وقتی می فهمیم فلان هنرمند معروف نیز درست مثل خود ما با زندگی روزمره در جدال بوده و تلاش می کرده از دل این کارزار هر روزه دستاوردی به کف آورد.

دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری

در می یابیم که معنای اصلی نبوغ این است که قدم های کوچکت را چنان برداری که آهسته و پیوسته بر دشواری ها و موانع بزرگ راه فائق آیی و سرانجام ،ببینی بی آن که خودت متوجه باشی پای بر قله ای نهادهای این قدم های کوچک یعنی همین جیره روزانه تلاش برای آفریدن تلاشی که به سرانجام رساندنش آسان نیست.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب آداب روزه‌داری احوال روزه‌داران علیرضا مختارپور قهرودی  را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری:

فصل اول:  دابلیو ای آودن 

آودن در سال ۱۹۵۸ نوشت: «برنامه روزانه منظم نشانه جاه طلبی یک انسان هوشمند است.» اگر این حرف درست باشد. آودن یکی از جاه طلب ترین افراد نسل خودش بود. این شاعر وسواس وقت شناسی داشت و همواره در طول زندگی اش مطابق برنامه ای بسیار دقیق کار می کرد. یک بار یکی از مهمانان آودن نوشت:
ه او دم به دقیقه ساعتش را نگاه می.کند ،خوردن نوشیدن نوشتن خرید کردن جدول حل کردن حتی لحظه رسیدن نامه رسان همه به دقت زمان بندی شده اند و آداب خاص خود را دارند.» آودن معتقد بود که این انضباط نظامی برای خلاقیت او ضروری است . 

 

فصل دوم: فرانسیس بیکن 

از دید ناظر بیرونی استعداد بیکن در بی نظمی شکوفا میشد. آتلیه اش بسیار آشفته بود. به در و دیوارش رنگ پاشیده بود و کپه ای از کتاب قلم مو کاغذ اتانه شکسته و خرده ریز های دیگر روی زمین انباشته شده بود و تا زانو میرسید. معتقد بود فضای داخلی مطبوع تر خلاقیتش را سرکوب میکند وقتی نقاشی نمی کرد لذت جویی را به افراط می رساند: روزی چند وعده غذای سنگین می خورد بی اندازه الکل می نوشید و هر داروی محرکی که دستش میرسید مصرف می کرد در مجموع بیشتر از همه معاصرانش به مهمانی می رفت و تا دیروقت بیرون می ماند. .

 

فصل سوم: سیمون دوبووار 

سیمون دوبووار در مصاحبه اش با مجله پاریس ریویو در سال ۱۹۶۵ میگوید: «گرچه معمولا از آغاز روز بیزارم همیشه برای شروع کردن عجله دارم اول چای مینوشم. حدود ساعت ده شروع به کار میکنم و تا یک ادامه میدهم سپس دوستانم را میبینم و بعد هم راس ساعت پنج – بر می گردم سر کار و تا نه ادامه میدهم. اصلا برایم سخت نیست که بعد از ظهرها کار را از سر بگیرم. در واقع آنچه برای دوبووار اصلا سخت نبود خود کار کردن بود. حتی برعکس وقتی تعطیلات دو سه ماهه سالانه اش فرا می رسید بعد از چند هفته حوصله اش سر می رفت و ناراحت بود که از کارش دور افتاده است. ..

 

سوالات متداول:

  • آودن چگونه فردی بود ؟ 

پاسخ : آودن یکی از جاه طلب ترین افراد نسل خودش بود. این شاعر وسواس وقت شناسی داشت و همواره در طول زندگی اش مطابق برنامه ای بسیار دقیق کار می کرد

 

  • استعداد بیکن چه بود ؟

پاسخ : از دید ناظر بیرونی استعداد بیکن در بی نظمی شکوفا میشد. آتلیه اش بسیار آشفته بود

 

  • آنچه برای دوبووار اصلا سخت نبود چه بود ؟

پاسخ : در واقع آنچه برای دوبووار اصلا سخت نبود خود کار کردن بود.

 

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب آداب روزانه روز بزرگان چگونه شب می شود میسن کاری 206 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *