no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 2MB
نویسنده : بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. نویسنده در این کتاب علت چسبندگی آدم‌ ها به روش‌ های کهنه و متداول زندگیشان و ترس از اینکه در خود تغییر ایجاد کنند را بررسی خواهد کرد.

شما ذهن خودتان نیستید، ذهنتان هم شما نیست. ذهن ابزاری است که در این دنیا به شما داده شده تا امور خود را با آن انجام دهید اما ذهن توانسته شما را اسیر خود کرده و کنترل شما را به دست گیرد.. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی

دیوانگی یعنی انجام کاری دوباره و دوباره و انتظار نتیجه متفاوت داشتن..

 دانلود کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی

دقیقاً یادم می آید اولین بار که این جمله معروف از انیشتن را خواندم همان موقع بالای ده بار تکرارش کردم اگر کسی آن روز کنارم بوده احتمالاً با خودش فکر کرده من قاطی کردم..

پی دی اف کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی

گویا انیشتن به زیبایی عمق مطلب رو درک کرده بود و این جمله عصاره ای از آگاهی بود که از انیشتن به من منتقل شد. دقیقاً یک بار دیگر برگردید و جمله بالا را این بار با دقت و تمرکز بیشتر بخوانید..

PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی

برای من این شروع دقيقاً حدود ده سال پیش رخ داد زمانی که لذت زیادی از زندگی نمی بردم و احساس میکردم همه دنیا کار و بارش را رها کرده است .

دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی

 گویا معنا همان چیزی است که به چایی ، طعم و رنگ می بخشد و ما را برای نوشیدن آن ترغیب میکند. از این رو است که ما هیچ وقت آرزو نمی کنیم که زندگی مثل کسی داشته باشیم و یا به جای او باشیم، وقتی زندگی اش را بی معنا و بی هدف دریابیم.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب پرورش ذهن روزبه ملک زاده   را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی :

فصل اول: حس خشنودی از روابط 

یکی از مسافرتهای دوران کودکی خود را به یاد بیاورید. احتمالا سوار بر اتوبوسهای با تجهیزات آن دوران به همراه خانواده به سفر زیارتی یا تفریحی میرفتید، شاید هم اگر پدر از وضع مالی خوبی برخوردار بوده با ماشین سواری شخصی به مسافرت میرفتید چقدر چنین سفری برای شما دلچسب بود و هیجان داشتین، پدر و مادر نیز از اینکه توانسته بودن علیرغم همه مشکلات زندگی زمینه سفر را مهیا۔ کنند خوشحال بودند. 

 

فصل دوم: انسان و ذهن

در طول تاریخ حیات طبیعی زمین همه موجودات زنده از قبیل گیاهان و حیوانات تابع یک قانون کلی طبیعت به نام قانون تکامل داروین بودند همیشه گونه های سازگارتر و برتر و قوی تر گیاهان و حیوانات توانسته اند در زنجیره تولید مثل باقی مانده و بقای گونه خود را در طول زمان از گزند حوادث نابودگر طبیعت حفظ کنند. در مواردی گونه هایی از حیوان و گیاه این حجم از تندخویی مادر طبیعت را تحمل نکرده و از نقطه ای در تاریخ به بعد ناپدید و منقرض شده اند ..

 

فصل سوم:  آشنایی با ساختار ذهن 

روانشناسی علم جدیدی است انسان گذشته روح و روان را در یک قالب واحد میدید و چون منشا آن را آسمانی و دور از دسترس می پنداشت از پرداختن به آن دوری میکرد پزشکی باستان و قدیم، روان مختل شده انسان را ناشی از حلول ارواح سرگردان دیگر یا اجنه به وجود شخص بیمار می دانست معدود راهکار های پزشکی مرتبط با این نوع مشکلات یا کلا فردِ بیمار را راهی دیار عدم میکرد و یا او را ناقص و دچار زندگی نباتی میکرد عملا کسی مداوا نمیشد.

سوالات متداول:

  • دیوانگی یعنی چه  ؟  

پاسخ : دیوانگی یعنی انجام کاری دوباره و دوباره و انتظار نتیجه متفاوت داشتن

 

  • در گذشته روان شناسی چگونه علمی بود ؟

پاسخ : روانشناسی علم جدیدی است انسان گذشته روح و روان را در یک قالب واحد میدید و چون منشا آن را آسمانی و دور از دسترس می پنداشت از پرداختن به آن دوری میکرد

 

  • قانون تکامل به چه معناست ؟

پاسخ : در طول تاریخ حیات طبیعی زمین همه موجودات زنده از قبیل گیاهان و حیوانات تابع یک قانون کلی طبیعت به نام قانون تکامل داروین بودند

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
مشاوره ای

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب شناخت ذهن و کنترل آن رامین کرمی 226 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *