no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 1MB
نویسنده : بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. کتاب همیشه مرد ها مقصرند نوشته‌ ی عباس اژدرالدینی تلاش می‌کند با نگاهی دقیق و موشکافانه به روابط زن و مرد به شما در حفظ زندگی زناشویی‌ تان یاری برساند.

این کتاب زبان ساده و قابل فهمی دارد و مطمئن باشید با راهکار هایی که ارائه می‌ دهد برای شما زندگی بهتری می‌ سازد. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی

امروزه تقریبا در تمام جوامع متمدن زندگی یک زوج با عشق آغاز میشود. اما چرا بعد از مدت نسبتاً کوتاهی بین چند ماه تا یکی دو سال زندگی مشترکشان از کیفیت مورد انتظار فاصله میگیرد؟ .

 دانلود کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی

مگر قرار نبود که زن و مرد برای هم مایه آرامش باشند؟ پس چرا امروزه لحظات آرامش خاطر خیلیها در غیاب همسرشان است؟ آیا طرفین چنین زندگیهایی هنوز امکان خوشبخت بودن و داشتن یک زندگی نرمال را دارند؟.

پی دی اف کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی

آیا زندگی ای وجود دارد که امکان خوشبخت شدن طرفین آن مطلقاً وجود نداشته باشد؟ علت چیست؟ آیا انسانهای خوشبخت نشونده وجود دارند یا مشکل ناشی از کنار هم قرار گرفتن دو خلق و خوی نامتناسب است؟ .

PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی

به نظر بنده تمام انسانهای جهان امکان خوشبخت بودن و لذت بردن از زندگی را .دارند در این کتاب تجربهها و نظراتم را با شما به اشتراک میگذارم امیدوارم که در بهبود کیفیت انتخابهای مجردان و روابط متأهلین مؤثر باشد و برای ایشان در اتخاذ تصمیم های صحیح مفید واقع شود..

دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی

این کتاب حاصل ،تجربیات مطالعات و نظرات شخصی ام است. امیدوارم که برای رسیدن به این نتایج مطالعه همین کتاب کافی باشد و از تجربه مستقیم آنها بی نیاز شوید .

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب جستارهایی در باب عشق محمد رضا اخلاقی منش   را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی :

فصل اول:  قبل ازدواج 

شاید محکوم به کسب رضایت همسر خود باشیم ساده تر است که از ابتدا آگاهانه انتخاب کنید در غیر این صورت، ماه ها و سال های سختی پیش رو خواهید داشت. خوشبختی حق آدم هاست حقی که الزاماً به ما اعطا نمی شود و گاه باید برای آن جنگید خداوند هر کدام از ما را به گونه ای و با قابلیت هایی آفریده است که اخلاقیات مان با گروهی از انسان ها چنان هماهنگ میشود که در صورت زندگی با آن ها حتماً از زندگیمان رضایت خواهیم داشت حتی اگر زن و مردی باشیم که از دیدگاه عموم مردم انسان های خوب یا خوش اخلاقی محسوب نشویم. 

 

فصل دوم: انتخاب های مبتنی بر هورمون نه عقلانیت 

گاهی قبل از ازدواج شرایط روحی روانی و هورمونی ما باعث می شود احساساتمان برای مدتی شدید شده و آمادگی پذیرش زیادی پیدا کند و با دیدن یک نفر از جنس ،مخالف دلمان به تصویر مثبت اولیه ای که از او به ما رسیده پیوند خورده و بدون دلیل کافی احساس می کنیم که گزینه مناسبی برای آشنایی یا ازدواج پیدا کرده ایم. مثل عشق در نگاه اول یا چیزی شبیه آن کشش بالایی که در این حالت در قلب انسان ایجاد می شود میتواند پایه گذار یک انتخاب غیر منطقی باشد..

 

فصل سوم: عشق حقیقی، عشق غیر حقیقی 

از نظر بنده عشق عشق است. اگر عمق و طول مدت متفاوت دارد چون صاحبان عشق هستند که خصوصیات اخلاقی و عملکرد های متفاوتشان با ،عشق ترکیبات گوناگونی ایجاد میکند عشق در وجود انسان های مهربان و ،احساسی عمق بیشتری پیدا میکند وقتی عشق در وجود انسانی متعهد شریف و خانواده دار تبلور می یابد که معیار های انتخاب همسرش را آگاهانه تعیین و رعایت کرده عمر بیشتری دارد و به آن عشق حقیقی میگوییم.

 

سوالات متداول:

  • برای کسب رضایت همسر خود باید چه کنیم ؟ 

پاسخ : باید از همان ابتدا آگاهانه عمل کنیم 

 

  • چه چیزی باعث می شود احساساتمان برای مدتی شدید شود ؟

پاسخ : شرایط روحی روانی و هورمونی

 

  • عشق در وجود چه افرادی عمق بیشتری پیدا می کند ؟

پاسخ : عشق در وجود انسان های مهربان و ،احساسی عمق بیشتری پیدا میکند

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
ازدواج

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب همیشه مرد ها مقصرند عباس اژدرالدینی 238 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *