no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف
pdf
ژوئن 30, 2024
حجم فایل: 3MB
نویسنده: بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف


دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی افسایت بوک کده دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. دیوید نیون در کتاب 100 راز خانواده موفق، بر مبنای داده‌های حاصل از پژوهش‌ های علمی و روان‌ شناختی ویژگی‌ های خانواده‌ های شاد و موفق را ذکر می‌کند. این کتاب موفق و پرفروش، 100 گام ساده و تأثیرگذار پیش پای شما قرار می‌ دهد تا در روابط‌تان با اعضای خانواده بازنگری کنید و به رابطه‌ی خانوادگی‌ ای گرم تؤام با عشق و احترام دست یابید. با سایت بوک کده همراه باشید.

پی دی اف صد راز خانواده موفق

استیو بورکت صحبت کردن درباره ی خانواده ها و خانواده ی خودش و خانواده شما را خیلی دوست دارد جامعه شناس بازنشسته که هم پدر است و هم پدربزرگ میگوید: درباره پیامهایی که هر روز دریافت میکنیم و انواع مختلف این پیام ها خوب فکر کنید.

دانلود پی دی اف رویا پورمناف

به طور دائم اخباری را درباره ی کسانی که برای نبودن با خانواده اضافه کاری میکنند میخوانیم و هر روز خبر افزایش میزان طلاق را از جاهای مختلف میشنویم تعداد خانوادههای پرجمعیت و شلوغ هر روز کمتر میشود.

PDF صد راز خانواده موفق

خبر رها شدن افراد مسن و محتاج به توجه و کمک در گوشه و کنار را مدام میشنویم به این ترتیب کودکان از کنترل خارج میشوند و رفتاری خارج از تصور از خودشان نشان میدهند.

کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف

جملات اخبار تلویزیون برنامه های تلویزیونی فیلمها و ترانه ها همگی پیامهای مشابهی دارند. فرهنگ معروف ضد خانواده ای در آمریکا اشاعه داده ایم و با خطر گسترش این فرهنگ در سراسر دنیا روبه رو هستیم.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب تاریخ پنج هزار ساله ی ایران جلد اول صدیق صفی زاده را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف : 

 

بخش اول: یک دوست خوب باشید

هنگامی که از دور به خانواده مینگریم بینهایت درهم و برهم به نظر می رسد اما اگر نگاه دقیقتری بیندازیم متوجه میشویم که خانواده مثل تمام روابط مهم زندگیتان شامل مجموعه ای از ارتباطات است. با اعضای خانواده تان همان گونه رفتار کنید که با دوستانتان رفتار میکنید چنان که انگار بودن در کنار آنها انتخاب شما بوده است و بودن آنها در کنار شما نیز انتخاب آنها و به این ترتیب، مهمترین قدم را برای داشتن خانوادهای شاد و موفق بردارید

بخش دوم: خانواده از شما آدمی جدید میسازد

ریچارد گیر ،هنرپیشه چیزهای بسیاری دربارهی تغییراتی که صاحب فرزند شدن در زندگی فرد ایجاد میکند شنیده بود اما معنای واقعی و منظور حرفهایی را که میشنید به درستی درک نکرده بود. او می گوید نکته ی عجیب این است که همه ی ما از افراد بیشماری درباره ی کودکان و ناشناخته بودن این تجربه خیلی چیزها میشنویم و تمام چیزهایی که در این خصوص گفته میشود حقیقت محض است و حتی شاید از حقیقت هم حقیقی تر باشد چون واقعیت از این تعاریف کلیشه ای بسیار عمیق تر قوی تر ،بزرگتر ،وسیع تر با ارزشتر و شگفت انگیزتر است. اگر راستش را بخواهید بیان کردن آن کم و بیش ناممکن است.

بخش سوم: از نقاط کانونی و مهمتان نیرو بگیرید

احساسات درهم و برهم انسانها را از پا درمی آورد و خسته میکند. بسیاری از انسانها به هیچ وجه نمیتوانند تصمیم بگیرند که باید در چه جهتی حرکت کنند و به همین دلیل نمیتوانند حتی یک قدم به جلو بردارند یکی از بزرگترین قدرتها و شادیهای انسان در زندگی خانوادگی که خود را وقف آن میکند همین احساسات مختلف است. اهدافتان و مسیری که تعقیب میکنید در جهت منافع خانواده ی شماست. با وجود آن که بسیاری این کار را محدودیت یا مانع ارزیابی میکنند اما شما این قدرت را به شکل نقشه ای برای آینده و انگیزه ای برای آن ببینید

بخش صدم: شما خانوادتان را میسازید

هر خانواده به نوعی به یک گروه پیشاهنگی شبیه است. در حالی که هیچ کس سعی نمیکند درست کاری را که شما انجام میدهید انجام دهد. مانند کسانی که با شما هستند هم نیست این سفری که آغاز کرده اید سفری منعطف است میتوانید افرادی جدید به آن اضافه کنید یا کسی ممکن است از گروه خارج نشود اما شما باز هم به راه خود ادامه خواهید داد. هر طور که میخواهید شروع کنید هر روز در جهت پیشرفت خانواده گامی برخواهید داشت. آنی یکی از افرادی است که انسان همیشه دوست دارد با او مشورت کند. همکاران او یا خانوادههایی که صاحب فرزند شدهاند درباره ی تربیت فرزند همیشه از او سؤالاتی میکنند.

 

سوالات متداول:

  • خودباوری تاثیری در موفقیت خانواده دارد؟

پاسخ: بله، خودباوری در موفقیت خانواده تاثیر دارد.

  • آیا مخفی کاری باعث خراب شدن بنیان های خانواده میشود؟

پاسخ: بله، مخفی کاری باعث خراب شدن بنیان های خانواده میشود.

  • پدر و مادر چه شباهتی به اجزای یک ساختمان دارند؟

پاسخ: پدر و مادر مانند سقف و ستون یک ساختمان هستند نه دیوار آن.

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
خانواده

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب صد راز خانواده موفق رویا پورمناف 256 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *