no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 6, 2024
حجم فایل: 1MB
نویسنده: بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف


دانلود کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوستسایت بوک کده دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم کرده است. همه ما رویا ها و ارزو هایی داریم …. همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موقعیت خاصی هستیم می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم می توانیم به طریق خاصی دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در اوریم. ارزوی شما چیست؟ شاید رویایی است که انت را فراموش کرده اید ویا در شرف زوال و نابودی است. اگر ارزوی شما عملی می شد وضع امروزی شما چگونه بود؟ اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و ارزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست با سایت بوک کده همراه باشید.

کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست پی دی اف

کار هایی که گاه به گاه انجام می دهیم ملاک نیستند بلکه اعمال دائمی ما هستند که نقش تعیین کننده دارند. پدر همه اعمال ما کدام است؟ چه عملی در نهایت تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ماست؟ پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است.

دانلود کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست پی دی اف

در لحظات تصمیم گیری است که سر نوشت ما رقم زده می شود. من بیش از هر چیز اعتقاد دارم که انچه سر نوشت ما را تعیین می کند شرایط زندگیمان نیست بلکه تصمیم های ماست. چه کسی باور می کرد که ایمان مردی ارام و بی ادعا ( حقوق دانی که به اصل مسالمت معتقد بود) 

دانلود کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست pdf

چنان قدرتی داشته باشد که امپراطوری وسیعی را واژگون کند؟ مع ذالک تصمیم مهاتم گاندی و اعتقاد او به اینکه بدون توسل به خشونت می توان به مردم هند کمک کرد تا دوباره زمان کشور خود را به دست گیرند یک رشته وقایع زنجیره ای غیر منتظره را سبب شد.

پروژه دانلود کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست پی دی اف

ببینید یک تصمیم که به موقع و با ایمان کامل به ان عمل می شود چه نیرویی دارد. هنگامی که خیلی ها این کار را رویایی غیر ممکن تصور می کردند استقامت و پا بندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود ان رویا را به واقعیتی غیر قابل انکار مبدل کرد نکته ان است که خود متعهد کنیمبه طوری که نتوانیم از تصمیم خود بر گردیم.

خرید کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست پی دی اف

در درون هر یک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می تواند ما را به کلیه ارزو های خود و حتی به چیزی بیش از ان برساند یک تصمیم می تواند دریچه های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم سعادت یا بی نوایی با هم بودن یا انزوا عمر طولانی و یا مرگ زود رس را به ارمغان اورد.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب هیچ زیر سقف پشت بام مدرسه ی رفاه خسرو شهریاری را نیز مطالعه کنید.

 

سوالات متداول:

 • آیا میتوانید برخی از مهمترین نکات کلیدی این کتاب را برای من خلاصه کنید؟

پاسخ: 

 • تعریف موفقیت: کتاب بر این نکته تأکید میکند که موفقیت فراتر از کسب ثروت و شهرت است. موفقیت به معنای دستیابی به اهداف شخصی و زندگی تحقق بخش است.
 • قدرت تصور: کتاب بر اهمیت تصویرسازی ذهنی و خلق تصاویر روشن از آینده موردنظر تأکید میکند. این قدرت تصور به شما کمک میکند به اهداف خود نزدیکتر شوید.
 • تنظیم اهداف: روش مناسب تنظیم اهداف و داشتن طرحی مشخص برای دستیابی به آنها بسیار مهم است. کتاب شیوههای متفاوت را برای این منظور پیشنهاد میکند.
 • مدیریت زمان: مدیریت صحیح زمان و اولویتبندی وظایف از جمله نکات کلیدی دیگر این کتاب است که به شما کمک میکند وقت خود را بهینه مصرف کنید.
 • رشد شخصی: کتاب بر اهمیت توسعه مهارتها و خودشکوفایی تأکید میکند. بهبود مداوم و یادگیری مستمر کلید موفقیت است.
 • آیا میتوانید بیشتر درباره اهمیت مدیریت زمان در این کتاب توضیح دهید؟

پاسخ: بله در اینباره میتوان به چند نکته کلیدی اشاره کرد:

 • اولویتبندی وظایف: کتاب توصیه میکند که ابتدا وظایف اصلی و با اولویت بالا را شناسایی کرده و به انجام آنها بپردازید. این به شما کمک میکند وقت خود را بر روی کارهای مهم متمرکز کنید.
 • حذف موارد غیرضروری: شناسایی و حذف فعالیتهای بیربط و زمانبر از برنامه روزانه میتواند به شما در مدیریت بهتر زمان کمک کند.
 • برنامهریزی روزانه: داشتن یک برنامه روزانه منظم و پیروی از آن به شما کمک میکند تا زمان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.
 • استراحت و تجدید قوا: کتاب بر اهمیت استراحت کافی و تجدید قوا تأکید میکند. این به شما کمک میکند تا با انرژی بیشتری به انجام وظایف بپردازید.
 • کاهش حواسپرتی: شناسایی و کاهش عوامل حواسپرتی مانند اعلان های آنلاین و تماسهای ناگهانی میتواند به بهبود مدیریت زمان کمک کند.
 • آیا کتاب به تأثیر مدیریت زمان بر سلامت روانی نیز اشاره کرده است؟

پاسخ:  بله چند نکته مهم در این زمینه عبارت اند از:

 • کاهش استرس و اضطراب: هنگامی که فرد بتواند زمان خود را به درستی مدیریت کند، احساس کنترل و آرامش بیشتری خواهد داشت که به کاهش استرس و اضطراب کمک میکند.
 • افزایش بهرهوری و رضایت شغلی: با مدیریت صحیح زمان، افراد قادر خواهند بود وظایف خود را به موقع و با کیفیت بالا انجام دهند. این امر میتواند به افزایش بهرهوری و رضایت شغلی منجر شود.
 • داشتن زمان کافی برای استراحت و تفریح: کتاب بر اهمیت داشتن زمان کافی برای استراحت، ورزش و سرگرمی تأکید میکند. این امر به حفظ سلامت جسمی و روانی کمک میکند.
 • تعادل بین کار و زندگی شخصی: مدیریت صحیح زمان به افراد کمک میکند که تعادل مناسبی بین کار و زندگی شخصی خود ایجاد کنند. این موضوع نیز به سلامت روانی آنها کمک میکند.
 • کتاب چه راهکارهایی برای حفظ تعادل بین کار و زندگی شخصی ارائه میدهد؟

پاسخ: بله چندین راهکار مفید برای حفظ تعادل بین کار و زندگی شخصی ارائه می دهد عبارت اند از:

 • برنامهریزی دقیق: کتاب به افراد توصیه میکند که برای فعالیتهای کاری و شخصی خود برنامهریزی دقیق داشته باشند. این امر به آنها کمک میکند تا وقت کافی برای هر بخش از زندگی خود داشته باشند.
 • تنظیم اولویتها: کتاب پیشنهاد میکند که افراد اولویتهای خود را در کار و زندگی شخصی تنظیم کنند. این به آنها کمک میکند تا زمان و انرژی خود را بر روی موارد مهمتر متمرکز کنند.
 • مرزبندی روشن: کتاب توصیه میکند که افراد مرزهای روشنی بین کار و زندگی شخصی خود ایجاد کنند. این امر به آنها کمک میکند تا از هر دو جنبه به طور مؤثرتری استفاده کنند.
 • مدیریت انرژی: کتاب بر اهمیت مدیریت انرژی فردی تأکید میکند. این شامل استراحت کافی، ورزش منظم و تغذیه مناسب است که به افراد کمک میکند تا در هر دو بخش کار و زندگی شخصی بهتر عمل کنند.
 • محدودسازی زمان کاری: کتاب پیشنهاد میکند که افراد ساعات کاری خود را محدود کنند و زمان کافی برای فعالیتهای شخصی در نظر بگیرند.

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب انتقام موفقیت امیر حسین مهر دوست 82 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *