no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 2MB
نویسنده : بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. ماده شیر از چُرت عصرگاهی اش بر میخیزد و تصویری باشکوه از قدرت، اشتیاق و زیبایی را نشان میدهد.

حضور محض او از شیر های جوان حفاظت میکند و آنها را نیرو میبخشد. ماده شیرها در گروه، کسانی هستند که بر جهانی که تحت نفوذ آنهاست، اثر میگذارند. شما نیز یک ماده شیر هستید. شما هم شیر زن هستید... با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور

سال ۱۹۹۴ بود. شبی مانند دیگر شب های زندگیم پس از تلاشی سخت برای منظم کردن خانه دیروقت به رختخواب رفتم به عنوان مادر بارداری که سه پسر کوچک داشت در آن روزها عمیقا میخوابیدم..

 دانلود کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور

کافی بود چشمانم را ببندم تا به خواب روم و تنها با صدای بچه ها زنگ ساعت یا آخرین اشعه ی آفتاب که از پنجره ی اتاقم ،میتابید بیدار شوم.

پی دی اف کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور

اما آن شب که خوابیدم، سپیده دم در حالی که بر خود میلرزیدم، بیدار شدم. ..

PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور

ساعاتی پیش از طلوع آفتاب رویایی غیر عادی اما آشکار دیدم. در حقیقت اگر بخواهم آن را خواب بدانم به این معناست که به شکل خواب یا سایه به سراغم آمده است.

دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور

اما اینطور نبود من مرتب خواب میبینم اما نه به این شکل در عالم خواب خود را لرزان یافتم در برابرم صحن های بود که به زمان و مکان دیگری تعلق داشت احساس کردم دیگر روی زمین راه نمی روم در جایگاهی آسمانی قرار داشتم …

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب علم اقتصاد پیشرفت رکورد یا انحطاط گلاس جانسون  را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب برخاستن ماده شیر لیزا بیور :

فصل اول: مانند یک ماده شیر برخیز 

همانطور که در تاریک روشنای صبح دراز کشیده بودم کاملا هوشیار با قلبی پر تپش و بدنی لرزان احساس کردم خدا تصویر ماده شیر را فرستاده تا چیزی را که هر روز به آسانی از دست میدادم برایم آشکار کند. او کاملا توجه ام را جلب کرده بود با تمام حسام به آن گوش میدادم. اتاقم خشک و بي روح و در تضاد کامل با دنیای رنگینی که پشت سر گذاشته بودم به نظر می رسید صداهای زمینی صبح در مقایسه با صدای شیپور آن مکان آسمانی خفه شده بود …

 

فصل دوم: به دنبال اثبات 

چند هفته گذشت و یک کشیش زن که من احترام زیادی برای او قائل بودم به شهر آمد. شانس به من رو کرده بود او من و دوست باردار دیگری را برای نهار دعوت کرد دوستم یک بازرگان استثنایی بود؛ کسی که تغییراتی بنیادی را در مذهب آزموده بود و با الهام از انجیل، منطقه ی آسیایی خود را متحول ساخته بود شاید تصویر ماده شیر برای او بود. تصمیم گرفتم زمان نهار این مساله را به طور اتفاقی مطرح کنم و واکنش او را ببینم قرار ناهار به یک روز زیبا و آفتابی در وینتر پارک، فلوریدا افتاد. بعد از این که هر سهی ما مدتی در خیابان ها پرسه زدیم من ضعف کردم و افتادم. ..

 

فصل سوم:  بهانهای وجود ندارد

من سال ها برای خود بهانه می آوردم آدمی بودم که از سرطان جان سالم به در برده بود و مادری خانه نشین با گذشت های مجهول که فقط میخواست از فرزندان کوچکش مراقبت کند آیا خدا مرا برای چیز های بزرگتر در نظر گرفته بود؟ آیا چیزی قدرتمند و وحشی انتظار بیدار شدن در وجودم را می کشید؟ شاید خیلی شجاع بودم و بالاخره این که آیا در جوانی آدم ماجراجویی نبودم؟ زمانی دامنه ی ایده های شغلی ام از آدمکش حرفه ای تا فضانورد بود و ..

 

سوالات متداول:

  • خدا چه زمانی تصویر ماده شیر را فرستاد ؟  

پاسخ : زمانی که او در تاریک روشنای صبح دراز کشیده بود .

 

  • لیزا در گذشته چه بیماری داشت؟

پاسخ : سرطان

 

  • لیزا چگونه خود را امیدوار میکرد ؟

پاسخ : با یادآوری شجاعتش

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
پیشرفت

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب برخاستن ماده شیر لیزا بیور 223 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *