no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف
pdf
ژوئن 30, 2024
حجم فایل: 1MB
نویسنده: بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف


دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی افسایت بوک کده دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. کیست که نداند یقین بزرگترین نیروی جھان است، بسا اتفاق افتاده است که یقین یک فرد بر شک و تردید صد ھا ھزار نفر غالب گشته است .ھرگاه بند های از بندگان خدا عقید هاش بر مطلبی استوار گردیده است، به آن یقین پیدا کرده است و از تسلیم شدن در مقابل اوضاع، امتناع ورزیده است، بالاخره موفقیت نھایی نصیب وی شده است و باعث غلط از آب در آمدن پیشگویی بسیاری از مخالفان گشته استبا سایت بوک کده همراه باشید.

پی دی اف یقین مردان حق

عصری که ما در آن زندگی میکنیم عصر پیشرفت علوم و تکنولوژی اکتشافات و اختراعات است عصری است که در آن پرده از روی است.

دانلود پی دی اف محمد قاسم قاسمی

عصر بسیاری از اسرار طبیعت که زمانی به عنوان پدیدههایی غیر قابل کشف مطرح بوده اند برداشته میشود. دانشمندان همگام با چرخ و بلکه سریعتر از آن با بکارگیری آخرین و تازه ترین دستگاهها در راه کشف مجهولات به پیش میتازند.

PDF یقین مردان حق

کمتر روزی است که خبر کشف پدیدهای جدید در رسانههای گروهی اعلام نشود و کمتر لحظه ای است که از اکتشاف و یا اختراعی جدید تهی باشد ولی این پیشرفتها هر چقدر سرعت یافته باشد.

کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی

هر اندازه استمرار یابد، باز هم از پاسخگویی به یک سری از سؤالات اساسی عاجز است و قادر به قانع کردن ذهن جویا و کنجکاو بشری در تمام زمینه ها نیست بشر گرچه با کمک وسایل پیشرفته و دستگاههای فرق مدرن خویش، هر روز به اسرارهای جدیدی از جهان ماده دست می یابد.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب تاریخ پنج هزار ساله ی ایران جلد اول صدیق صفی زاده را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی : 

 

بخش اول: یقین مردان حق

چنین فردی همچون آفتاب درخشان از میان ابرهای متراکم شک اوهام پدیدار شده است و جهانی را با نور عالمتاب خویش منور نموده است. و اگر تاریخ را ورق بزنیم نمونههای شگفت انگیزی از پیروزی یقین خواهیم یافت، اگر به کتب آسمانی و زندگانی پیامبران خدا نگاهی بیندازیم معجزه های عجیبی از قدرت ایمان و یقین خواهیم دید که انسان را غرق در حیرت می کند.
در نظر بگیرید هنگامی که حضرت موسی میخواهد بنی اسراییل را از کناره های دریای سرخ عبور دهد و به شبه جزیره ی سینا برساند، راه را اشتباه میرود در واقع خواست خدا بود که راه را اشتباه بروند. بامدادان متوجه میشوند که به جای شمال راه مشرق را در پیش گرفته اند و اکنون در کنار دریای سرخ قرار دارند صدای امواج سهمگین دریا به گوش می رسد، ناگهان فریاد بنی اسراییل به آسمان بلند میشود رسیدند رسیدند موسى ال چون متوجه میشود.

بخش دوم: مثالی دیگر

در همین رابطه مثال دیگری آورده میشود مسلمانان مکه تحت ظلم و ستم و شکنجه قریش ،هستند ،خطرها به قدری است که بامدادان امید آن نمی رود که تا شب زنده بمانند و شامگاهان امید زنده ماندنشان تا صبح وجود ندارد؛ فشار شکنجه لحظه به لحظه در حال افزایش است و چنان می نماید که آینده اسلام در خطر است در چنین حالتی یکی از مسلمانان مظلوم و ستمدیده بنام خباب بن الارت به محضر پیامبر صلى الله عليه وسلم میرسد، پیامبر در کنار بیت الله در زیر سایه حضور دارند خباب» چنین لب به سخن میگشاید یا رسول الله آب از سرمان گذشته است و کاسه صبرمان لبریز گشته است وقت آن فرا رسیده است که شما از بارگاه حق تعالی برایمان دعا بفرمایید. حال پیامبر اکرم صلى الله عليه وسلم با شنیدن این کلمات دگرگون میشود و میفرماید: عجب ای خباب مگر نمیدانید که بر سر امتهای گذشته چه آمده است؟

بخش سوم: صحنه ای دیگر

حال صحنه ای دیگر از قدرت ایمان و یقین را مشاهده کنید: بر اثر فشارهای سخت ،قریش رسول اکرم صلى الله عليه وسلم به اتفاق ابوبکر صدیقه از مکه خارج شده اند و راه مدینه را در پیش گرفته اند راه نا امن و پر از خطر است مردان مسلح قریش در تعقیب آنها هستند در این میان «سراقه بن جعشم که مسلح است با اسب چابکش به آنان نزدیک میشود، ابوبکر صدیقه سراسیمه میشود و عرض میکند یا رسول الله دشمن رسید رسول اکرم صلى الله عليه وسلم میفرماید نترس که خدا با ماست و سپس دست به دعا برمی دارد اسب تا زانو در زمین فرو میرود سراقه» فریاد برمی آورد: «ای محمد دعا کن که از این مهلکه رهایی یابم من مسئول برگرداندن تعقیب کنندگان هستم رسول اکرم صلى الله عليه وسلم دعا میفرمایند و اسب بیرون می آید، سراقه دوباره راه خود را ادامه میدهد و به تعقیب آنان می پردازد، باز همان ماجرا پیش می آید و اسب مجدداً تا زانو در زمین فرو میرود، سراقه از رسول اکرم صلى الله عليه وسلم تقاضای دعا مینماید و چون نجات مییابد پیشنهاد میکند که شتران خود را تقدیم آن حضرت ،کند ولی رسول اکرم صلى الله عليه وسلم می فرمایند: ما نیازی به شترهای شما نداریم.

بخش آخر: اساسی ترین ضرورت

امروز اساسی ترین نیاز ما این است که بندگان واقعی خدا باشیم و خود را با ایمان و یقین و عمل صالح مزین و آراسته گردانیم و اگر چنین کردیم مطمئن باشیم که همانگونه که مه صبحگاهی در مقابل گرمای خورشید از بین میرود خطرات و مشکلات نیز در مقابل نیروی ایمان و قدرت یقین و توان عمل تاب نمیآورد و از میان خواهند رفت و همه جا صاف و پاک خواهد گردید. ان شاء الله.

 

سوالات متداول:

  • آیا این کتاب در مورد شرایط یقین درست سخن گفته است؟

پاسخ: بله، این کتاب در مورد شرایط یقین درست سخن گفته است.

  • کدام جنگ به عنوان نمونه ای دیگر از پیروزی حق بر باطل، مطرح شده است؟

پاسخ: جنگ یمامه به عنوان نمونه ای دیگر از پیروزی حق بر باطل، مطرح شده است.

  • اساسی ترین ضرورت و نیاز ما در زمان امروز چیست؟

پاسخ: بنده واقعی خداوند بودن اساسی ترین ضرورت و نیاز ما در زمان امروز است.

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
اسلامی

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب یقین مردان حق محمد قاسم قاسمی 31 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *