no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف
pdf
ژوئن 10, 2024
حجم فایل: 2MB
نویسنده: بوک کده
۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف


دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی افسایت بوک کده دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. نورمن وینسنت پیل نویسنده‌ی کتاب موفق قدرت و فکر مثبت، کتاب خود را با این جملات پرانرژی و انگیزه‌ بخش آغاز کرده است: «من – وینسنت پیل- از عمق وجودم به اصول مطرح شده در این کتاب باور دارم، چون معجزات ناشی از آنها را در زندگی خود و اطرافیانم دیده‌ام. مطمئن باشید بعد از خواندن این کتاب، می‌توانید شرایط زندگی فعلی‌ تان را تغییر دهید و یقین داشته باشید، اختیار اموری که تا به حال کنترل شما را در دست داشته‌ اند، به دست خود خواهید گرفت.» پی دی اف قدرت مثبت اندیشی. با سایت بوک کده همراه باشید.

پی دی اف قدرت مثبت اندیشی

قدرت مثبت اندیشی بر این اصل استوار است که افکار مثبت و امید به موفقیت، تأثیر بسزایی در رسیدن به اهداف و کسب موفقیت دارند. کتاب به خواننده آموزش می‌دهد چگونه با اصلاح افکار منفی و جایگزین کردن آن با افکار مثبت، زندگی خود را دگرگون و به سمت موفقیت هدایت کند.

دانلود پی دی اف نورمن وینسنت پیل

پیل با ارائه‌ی مثال‌های زنده و تجربیات شخصی، چگونگی کاربرد اصول مثبت‌اندیشی در زندگی را به طور مفصل توضیح می‌دهد. مباحث کتاب در زمینه‌های مختلفی از جمله سلامت، روابط، موفقیت شغلی و مالی مطرح شده است.

PDF قدرت مثبت اندیشی

متن کتاب “قدرت مثبت اندیشی” نوشته نورمن وینسنت پیل، یکی از معروف‌ترین کتاب‌های روان‌شناسی مثبت‌ اندیشی و تحقق آرزوهاست. این کتاب اولین بار در سال 1952 منتشر شد و از آن زمان تاکنون به بیش از 50 زبان دنیا ترجمه و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رسیده است.

کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل

در مجموع، “قدرت مثبت اندیشی” به عنوان یکی از تاثیرگذارترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه مثبت‌اندیشی و رسیدن به موفقیت شناخته می‌شود.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب بانوی قهرمان خلیل الرحمن خباب را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل : 

فصل اول: خودتان را باور کنید

خودتان را باور کنید به تواناییهای خویش ایمان بیاورید خودتان را دست کم نگرفته و بدانید بدون اعتمادی منطقی به قدرتهای خود هرگز روی موفقیت و شادمانی را نخواهید دید. احساس حقارت و خوب نبودن مانعی بر سر راه آرزوهای شما قرار می دهد. اما اعتماد به نفس راه شما به سوی خوشبختی و واقع نگری را باز می کند. این کتاب هم به علت اهمیت همین نگرش ذهنی است که میخواهد به شما کمک کند. تا خودتان را باور کرده و نیروهای درونی خویش را آزاد کنید.
اطلاع از تعداد افراد بیچاره ای که به علت داشتن عقدهی حقارت، خود و زندگی شان را به نابودی کشانده اند رقت انگیز است. اما من نمی خواهم شما هم جزو این دسته باشید. ما می خواهیم با کمک یکدیگر و تأثیر شگفت انگیز ایمان شما، از این گرداب رها شویم. شبی بعد از یکی از سخنرانی هایم مردی به سراغم آمد و بعد از کمی مقدمه چینی گفت: «من اصلا خودم را قبول ندارم هیچ وقت فکر نمیکنم از عهده ی کاری بر آیم.

فصل دوم: ذهن ارام، ذهن قدرتمند است

شبی من و دو نفر از دوستانم در غذاخوری یک ،هتل مشغول صحبت در مورد نحوه ی خوابیدنمان بودیم. یکی از آنها :گفت من که شبها آنقدر در جای خودم غلت میزنم که خسته می شوم. فکر کنم باید گوش کردن به اخبار شبانگاهی را تعطیل کنم چون گوشم پر از مشکلات و فجایع مختلفی میشود که تا صبح ذهنم را به خود مشغول میکنند بعد زیر لب گفت: «البته احتمالا قهوه ای قبل از خواب نیز در بیخوابی ام بی تأثیر نیست.»

دوست دیگرم گفت: «اما من شبهای فوق العاده ای دارم. چون اخبار را از روزنامه ی عصر میخوانم و شانس این را دارم که قبل از خواب همه ی خوانده هایم را هضم کنم. البته از روش سنتی برای خوابیدن نیز استفاده میکنم.» من از او خواستم بیشتر در مورد این روش سنتی توضیح دهد. او با لبخند گفت: «به یاد دارم در زمان کودکی پدرم که مزرعه دار بود، شب ها افراد خانواده را در اتاق نشیمن جمع می کرد و آیاتی از کتاب مقدس را میخواند هنوز صدای او در گوشم است و خوب به یاد دارم که همه ی ما بعد از شنیدن آن ،آیات مثل یک ،پر سبک میخوابیدیم من هنوز این عادت را ترک نکرده ام. به همین علت شبها به جای گوشی پر از مشکلات با ذهنی پر از آرامش به خواب می روم.»

فصل سوم: چگونه انرژی خود را حفظ کنید؟

فرانک هیلرا از بازیکنان بیسبال میگوید در مسابقه ای مهم توان و انرژی خود را از دست دادم و این برای من به معنی از دست دادن مبالغ هنگفتی پول بود. اما نباید این طور می شد. به همین دلیل شروع به تکرار جملاتی از کتابی کهن کردم: «تا اینکه خداوند قدرت شان را چندین برابر کرد و آنها مثل عقاب اوج گرفتند و گام هایشان سرعت گرفت و دیگر هرگز از پا ننشستند و پس از آن در خود نیرویی مضاعف برای ادامه مسابقه احساس کردم. فکری که در مور احساسات مان داریم تأثیری قطعی بر نحوه عمل ما دارد. اگر ذهن تان به شما بگوید که خسته هستید سیستم عصبی و جسمتان نیز این را پذیرفته و خسته می شود. اما اگر ذهن شور و اشتیاق خود را حفظ کند بدن نیز با انرژی تمام کارهایش را انجام میدهد در واقع آیینهای مذهبی به افکار ما نظم می دهند و با دیدگاهی ایمانی میتوانند میزان انرژی مان را چند برابر کنند چون یقین پیدا می کنیم که در پناه یک نیروی بی کران قرار داریم .

فصل شانزدهم: نسخه ای برای درمان غصه ها

لطفا نسخه ای برای غصه هایم به من بدهید این جمله را از دهان مردی شنیدم که توسط دکترش به من ارجاع داده شده بود. مشکل او این بود که نمی دانست با دردهای روحی اش چه کند در در واقع او از رنجی که غم و غصه ها برایش ایجاد کرده بودند، شکایت داشت پزشکش به او گفته بود چارهی ،دردهایش پناه بردن به معنویت است. اما خودش گمان میکرد رنج کشیدن لازمه ی زندگی و جزء لاینفک آن است. اما من نسخه ای برای وی پیچیدم که شاید بتواند برای بسیاری از شما نیز مفید باشد. اولین کار، برخاستن از جای خود و زانوی غم بغل نگرفتن است. فعالیت فیزیکی باعث می شود توجه مغز از پرداختن به دردهای کهنه و فلسفه بافی در مورد آنها منحرف شده و اندیشیدن به غم و غصه را رها .کند چون ،اکنون بخشهای مربوط به حرکات عضلات برانگیخته شده اند.

 

سوالات متداول:

  • چه نکات کلیدی در این کتاب برای بهبود زندگی روزمره وجود دارد؟

پاسخ: قدرت افکار مثبت: کتاب بر این اصل تأکید دارد که افکار مثبت و امیدوارکننده، توانایی تغییر واقعیت زندگی را دارند. تمرکز بر افکار مثبت می‌تواند به بهبود وضعیت سلامت، روابط و موفقیت فرد منجر شود. کنترل ذهن: پیل به خواننده می‌آموزد که چگونه ذهن خود را کنترل کرده و افکار منفی را به افکار مثبت تبدیل کند. این امر به کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند.

  • چگونه می‌توان این اصول را به صورت عملی در زندگی روزانه به کار گرفت؟

پاسخ: برای به کارگیری این اصول به صورت عملی در زندگی روزانه، این پیشنهادها ارائه می‌شود: تمرین افکار مثبت: سعی کنید در طول روز هر بار که افکار منفی به ذهنتان خطور می‌کند، آنها را به افکار مثبت و سازنده تبدیل کنید. یادداشت کردن این افکار مثبت می‌تواند مفید باشد.

  • آیا می‌توان این اصول را به صورت گروهی و با همکاری دیگران به کار گرفت؟

پاسخ: بله، این اصول را می‌توان به صورت گروهی و با همکاری دیگران نیز به کار گرفت. برخی راهکارهای پیشنهادی برای این منظور عبارتند از:تشکیل گروه‌های مطالعاتی و بحث‌های گروهی

 

 

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
روان شناسی

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب قدرت مثبت اندیشی نورمن وینسنت پیل 164 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *