no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 1MB
نویسنده : بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است. همه ی ما میل و نیاز سیری ناپذیری به رشد و پیشرفت داریم؛

هر ساله میلیون ها نفر از ما کتاب های مختلف را مطالعه می کنیم، در کارگاه های آموزشی گوناگون شرکت می کنیم، رژیم غذایی می گیریم و .. با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی

همه ی ما میل و نیاز سیری ناپذیری به رشد و پیشرفت داریم؛ هر ساله میلیون ها نفر از ما کتاب های مختلف را مطالعه میکنیم،.

 دانلود کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی

در کارگاه های آموزشی گوناگون شرکت میکنیم، رژیم غذایی میگیریم تا وزنمان را کم و زیاد کنیم یا به یک سبک زندگی سالم دست یابیم، روابط خود را بهبود می بخشیم، میکوشیم تا به استقلال مالی برسیم، تلاش میکنیم تا به روشنگری معنوی دست پیدا کنیم، والدین یا همسر خوبی باشیم و… این فهرست پایانی ندارد. 

پی دی اف کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی

ما مشتاق پیشرفت هستیم. با این حال، بسیاری از ما در رسیدن به آنچه که میخواهیم شکست میخوریم و یا مدام در حال درجا زدن هستیم. اما سؤال این است: که چرا؟.

PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی

کتاب خرد بزرگسالی در تالش است برشی از جریان پختگی و زیستن در دنیای یک بزرگسالی سالم را ارائه کند.

دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی

این کتاب راهنمایی در شناخت خود واقعی مان است و طی کردن مسیر زندگی.

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب چالش های تولید علم گروه پژوهش های فرهنگی و اجتماعی  را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی :

فصل اول: لحظه ای درنگ: تفکر یا احساس؟

اولین سوالی که در هر تصمیمگیری باید از خود بپرسید این است که : (این تصمیمی که میخواهید بگیرید، یک استراتژی است یا حاصل یک دلسردی است؟) به این معنا که آیا به این فکر میکنید که این کار را رها کنید زیرا از نظر استراتژیک به آن فکر کرده اید و این حرکت مناسب و جسورانه بعدی برای شما، خانواده، شغل و آینده شماست؟ یا فقط احساس دلسردی میکنید؟ آیا این یک چیز منطقی است، مثل اینکه شما به طور متوالی به این تصمیم فکر کرده اید یا فقط در حال حاضر احساس بدی دارید؟ آیا فقط دلسرد شده اید که مدتی تالش کرده اید و به نتیجه نرسیده اید؟ آیا به دلیل دریافت بازخورد منفی، دلسرد شده اید؟ آیا به دلیل رد شدن در یک امتحان یا مصاحبه شغلی، دلسرد شده اید؟ یا واقعا به دلیل ناتوانی در آن شغل و…. دلسرد شده اید؟ بدانید محل دلسردی شما با توانمندسازی یکی نیست و ما باید از آن آگاه باشیم. آنچه باید بدانیم این است که ما کجا هستیم؟ آیا به این موضوع فکر کرده اید؟ فکر کنید این حرکت بعدی شما یک راهبرد درست برای شما و خانواده تان، زندگیتان و حرفهتان است یا فقط حاصل یک خستگی، یک دلسردی، یک انتقاد ناعادلانه و….. است. 

 

فصل دوم: بیشتر از انتظار باش

اگر میخواهید ثروت بیشتری داشته باشید، باید یاد بگیرید که از انتظارات فراتر بروید و ارزش جدیدی بیفزایید. ارزش جدید اضافه کنید. در شغل یا حرفه خود، باید از انتظارات فراتر بروید. اگر همیشه مثل یک ربات همان کاری را که از ما میخواهند انجام دهیم فقط در ازای دریافت حقوق، و حاضر به انجام کاری فراتر از آن نباشیم، کمکم فرسوده میشویم. بیایید یاد بگیریم فرهنگی بسازیم که بسیار فراتر از آنچه که شرح شغلمان است، عمل کنیم چه دستمزد بگیریم چه نه، قرارمان این باشد که بهترین را ارائه دهیم. هی، تو بهترینی.!! 

 

فصل سوم: اتصال به شبکه مناسب خود و لحظات خانوادگی

شما باید در شبکه همتایان خود سرمایه گذاری کنید. این به معنای سرمایه گذاری زمان، انرژی و تالش برای همراه شدن با افراد موفق، شاد، خوب، مثبت، بخشنده، و ماهر است. امروز این موضوع دست کم گرفته شده است. این، زمانی اتفاق میافتد که افرادی را بیابید که انرژی بالایی دارند، میخواهند ببخشند، میخواهند خدمت کنند، میخواهند کمک کنند، میخواهند تسلط پیدا کنند، میخواهند افراد اطرافشان را توسعه دهند، زندگی میکنند و زندگی را به شما میبخشند. وقتی در اطراف ما، افراد زیادی هستید که ما را پایین میکشند، این روی طرز فکر مان تأثیر میگذارد. این بر میزان تالش مان برای زندگی تأثیر میگذارد. شما باید روی یک شبکه همتا، زمان، انرژی، پول و تالش سرمایه گذاری کنید. مقداری پول ذخیره کنید و به گروهی ملحق بشید. این به ارتقای شغل و زندگی شما کمک می کند. در کنفرانسی، کارگاهی ثبت نام کنید و ده ها نفر را بشناسید و خود را به این افراد وصل کنید. این مارپیچ آموزشی و رشد فردی را از دست ندهید ..

 

سوالات متداول:

  • همه ی انسان ها میل به چگونه زندگی دارند ؟ 

پاسخ : همه ی ما میل و نیاز سیری ناپذیری به رشد و پیشرفت داریم؛

 

  • اولین سوالی که در هر تصمیم گیری باید از خود بپرسیم چیست ؟

پاسخ : اولین سوالی که در هر تصمیمگیری باید از خود بپرسید این است که : (این تصمیمی که میخواهید بگیرید، یک استراتژی است یا حاصل یک دلسردی است؟)

 

  • برای کسب ثروت بیشتر باید چه کنیم ؟

پاسخ : اگر میخواهید ثروت بیشتری داشته باشید، باید یاد بگیرید که از انتظارات فراتر بروید و ارزش جدیدی بیفزایید

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگسالی لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *