no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 2MB
نویسنده : بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف


سایت بوک کده دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم آورده است.

کتاب اسرار ماندگاری عشق اثر برگزیده‌ پروفسور جان گری، در رابطه با تفاوت‌ های نگرشی مردان و زنان است و دید روشنی راجع به شناخت دنیای مردان و زنان را ارائه می‌دهد و مسیری را به ایشان نشان خواهد داد که بتوانند نسبت به یکدیگر دید مثبت داشته باشند و هماهنگ با هم عمل کنند ... با سایت بوک کده همراه باشید.

 

کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری

خرسندم که با ارائه ی کتاب  های وزین اسرار ماندگاری عشق برقراری ارتباط بین مریخی ها و ونوسی ها خوانندگان برای اولین بار یا دوباره می آموزند چگونه زنان و مردان میتوانند بهتر با هم ارتباط برقرار کنند و همدیگر را درک نمایند. .

 دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری

در حالی که همگی در برقراری ارتباط موفقیت آمیز افکار و خواسته های خویش با جنس مخالف ناامید و عاجز هستیم موفقیت وافر کتاب های مردان مریخی زنان ونوسی و متعاقب آن کتاب اسرار ماندگاری عشق برقراری ارتباط بین مریخی ها و ونوسی ها گواه آشکاری است که اکثر ما را برای کشف راه های جدید و نیکوتر برقراری ارتباط و درک یکدیگر امیدوار می کند.

پی دی اف کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری

در حقیقت راز خلق عشقی ،ماندگار ابتدا درک نیازهای شخصی خویش و سپس درک نیازهای متفاوت طرف مقابل است..

PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری

اغلب اوقات، زمانی که عاشق می شویم عشق خود به خود به وجود میآید زیرا تصور میکنیم اکنون همه ی نیازهایمان رفع خواهد شد صرف نظر از این واقعیت که هنوز این فرد که فکر میکنیم عاشقش هستیم را نمیشناسیم زمانی که بفهمیم این شخص کامل نیست و نمیتواند پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد، عشق رنگ می بازد. .

دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری

در حقیقت، عشق راستین خواهان کمال نیست یعنی شریک خود را با همه ی عيوب و خصوصیاتش می پذیریم و درک میکنیم و این امر زمانی میسر است که ابتدا یاد بگیریم نیازهای خود را بشناسیم و به دنبال خواسته مان در رابطه و زندگی باشیم .

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب مشاوره پیش از ازدواج مهدی میر محمد صادقی   را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری :

فصل اول: یادگیری زبان تازه ی عشق 

مهارت های نوین برقراری ارتباط
در سراسر این کتاب مهارت های برقراری ارتباط برای حمایت از نیازهای جدید عاطفی همسرانمان را مفصل توضیح دادم و دقیقا نیاز ما را به عشق و صمیمیت ماندگار شادی آور و لذت بخش برآورده می کنند. حتی اگر برخی از عقاید مطرح شده در اینجا آشنا یا قدیمی هستند به روش های کاملا نو و متفاوت ارائه شده اند.
برای مثال به جای این که زن خود را وقف چیزی کند که خوشایند همسرش است، پیشنهاد میکنم به مرد اجازه دهد نظر او را جلب کند و زن هم نظر مرد را متوجه خود سازد. به جای اینکه با بی علاقگی منتظر مرد باشد، روشهایی را می آموزد که از نیازهایش پشتیبانی می کنند. . 

 

فصل دوم: پیش بینی مشکلات 

مهم ترین مهارت در برقراری ارتباط پیش بینی مشکلات موقتی و آگاهی از ضرورت یادگیری مجدد یک درس است تا تبدیل به ماهیت ثانویه شود. بنابراین، این آگاهی ما را امیدوار میکند تا برای عاشق بودن، صبور و بخشنده باشیم. هر چند ممکن است یادگیری تمام مهارت های جدید طاقت فرسا به نظر برسد، اما مرحله ای بسیار هیجان انگیز است. هنگامی که تجربه ی مهارت های جدید برقراری ارتباط را آغاز میکنید نتایج محسوس و ملموس نظیر امید، دلگرمی، و حمایت شما را به ادامه دادن ترغیب میکنند روابط شما درست از اولین قدم این سفر، به نحوی چشمگیر و سریع بهبود می یابد و کم کم با تمرین بیشتر، بهتر می شود. ..

 

فصل سوم: آنچه زنان بیشتر نیاز دارند و مردان واقعا میخواهند 

زنانی که در همایش های برقراری ارتباط حضور می یابند همیشه از این واقعیت حیرت می کنند که نیمی از شنوندگان را مردان تشکیل میدهند. باور این مطلب برای آنها سخت است اما مردان واقعا به دنبال راه هایی هستند که بتوانند زنها را شاد کنند و درست به اندازه ی زنها به بهبود روابط علاقه مند هستند. اما مسئله این جاست که زنان روش های قدیمی برقراری ارتباط آنها را نمی پذیرند. اگر مشکلات در منزل ایجاد شوند روش مرد قدیمی در محل کار موفقیت آمیز تر خواهد بود. چنانچه در برقراری ارتباط مشکلی ایجاد شود، یک مرد قدیمی به همایش نمیآید یا کتابی راجع به برقراری ارتباط نمی خرد.

 

سوالات متداول:

  • نویسنده به جای این که زن خود را وقف چیزی کند که خوشایند همسرش است چه چیزی را پیشنهاد داده است ؟ 

پاسخ : به مرد اجازه دهد نظر او را جلب کند و زن هم نظر مرد را متوجه خود سازد.

 

  • مهم ترین مهارت در برقراری ارتباط چیست ؟

پاسخ : مهم ترین مهارت در برقراری ارتباط پیش بینی مشکلات موقتی و آگاهی از ضرورت یادگیری مجدد یک درس است تا تبدیل به ماهیت ثانویه شود

 

  • یکی از مشکلات در ارتباط زن و مرد چیست ؟

پاسخ : زنان روش های قدیمی برقراری ارتباط آنها را نمی پذیرند

کتاب من دانای کل هستم مصطفی مستور 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
ازدواج

تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب اسرار ماندگاری عشق جان گری 149 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *