no-img
بوک کده

دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی


بوک کده
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف
pdf
جولای 1, 2024
حجم فایل: 2MB
نویسنده: بوک کده
۲۵,۰۰۰ تومان

دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف


دانلود کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزیسایت بوک کده دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف را برای شما دوستان فراهم کرده است. همه ما میل و نیاز سیری ناپذیری به رشد و پیشرفت داریم هر ساله میلیون ها نفر از ما کتاب های مختلف را مطالعه می کنیم در کارا گاه های آموزشی گوناگون شرکت می کنیم رژیم غذایی می گیریم تا وزن مان را کم یا زیاد کنیم یا به یک سبک زندگی سالم دست یابیم روابط خود را بهبود می بخشیم می کوشیم تا به استقلال مالی برسیم تلاش می کنیم تا به روشنگری معنوی دست پیدا کنیم والدین خوب و یک همسر خوبی باشیم و …. این فهرست پایانی ندارد ما مشتاق پیشرفت هستیم با سایت بوک کده همراه باشید.

کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی پی دی اف

اگر می خواهید ثروت بیشتری داشته باشید باید یاد بگیرید که از انتظارات فرا تر بروید اگر همیشه مثل یک ربات همان کاری را که از ما می خواهند انجام دهیم فقط در ازای دریافت حقوق و حاضر به انجام کاری فراتر از ان نباشیم  کم کم فرسوده می شویم. بیایین فرهنگی بسازیم که بسیار فرا تر از ان چه که شرح شغلمان است.

دانلود کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی پی دی اف

بیایید یاد بگیریم در هر کاری که هستیم چه دانش جو چه معلم چه مادر یک خانواده کار بزرگی انجام دهید مهم نیست که نظر مادی چیزی دریافت می کنید یا نه اگر قبول کردی ان جا باشی قرار دادی را امضا کردی. دستت را بالا بردی و کاری را به عهده گرفتی قبول کرده ای ان جا باشی حال بهترین خود باش به خاطر دست مزد خود را کوچک نکنید.

دانلود کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی pdf

اگر در جایی هستید که می خواهید شرکت شما در بازار عملکرد بهتری داشته باشد به خصوص در یک بازار سرمایه دار خوب باید از ان فرا تر بروید چیزی که مشتریان می خواهند چیز اضافی است ان ها می خواهند از انچه شما ارائه می دهید شگفت زده شوند این فرا تر از انتظار است وقتی شما از انچه ارائه می دهید شگفت زده می شوند طرفداران مشتریان مکرر ارزش سفارشات متوسط بالا تر و ارزش طول عمر بیشتری دارید.

پروژه دانلود کتاب زمانی برای موفقیت رحیم منشادیان پی دی اف

خارقالعاده ترین افراد جهان اینگونه هستند که مدام از خود می پرسند چگونه این کار را بهتر کنم راز موفقیت تمام شرکت های بزرگ جهان همین است نواوری ان ها فقط کار را انجام ندادند ان ها فرا تر از انتظارات بودند و ارزش جدیدی اضافه کردند بنا بر این اگر شغلی دارید فکر کنید چگونه می توانید چیز جدیدی به ان اضافه کنید؟

خرید کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی پی دی اف

مسئولیت جدیدی را به عهده بگیرید که به اطرافیانتان نشان می دهد که ارزش اضافه می کنید از مشتری حمایت می کند وظیفه شما این نیست که فقط حداقل ها را در محل کار انجام دهید اگر فقط حداقل را در محل کار انجام دهید حداقل دست مزد را دریافت خواهید کرد بنا بر این وظیفه جدید شما این است که بروید و ببینید چگونه می توانید ارزش جدیدی به کارتاتن اضافه کنید؟

 

در انتها می توانید برای اطلاعات بیشتر کتاب کالبد شکافی جریان ها مرتضی صفار هرندی را نیز مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن:

 

فصل اول: لحظه ای درنگ: تفکر یا احساس؟

اولین سوالی که در هر تصمیم گیری باید از خود بپرسید این است که این تصمیمی که می خواهید بگیرید یک استراتژی است یا حاصل یک دل سردی است؟ به این معنا که ایا به این فکر می کنید که این کار را رها کنید زیرا از نظر استراتژیک به ان فکر کرده اید و این حرکت مناسب و جسورانه بعدی برای شما خانواده شغل و اینده شماست ؟ یا فقط احساس دل سردی می کنید؟ ایا این یک چیز منطقی است مثل اینکه شما به طور متوالی به این تصمیم فکر کرده اید یا در حال حاضر احساس بدی دارید؟ ایا فقط دل سرد شده اید که مدتی تلاش کرده اید به نتیجه نرسیده اید ایا به دلیل دریافت بازخورد منفی دل سرئ شده اید؟ یا واقعا به دلیل نا توانی در ان شغل و دل سرد شده اید؟ بدانید محل دل سردی شما با توان مند سازی یکی نیست و ما باید از ان اگاه باشیم.

فصل دوم: بیشتر از انتظار باش 

اگر می خواهید ثروت بیش تری داشته باشید باید یاد بگیرید که از انتظارات فرا تر بروید و ارزش جدیدی بی افزایید ارزش جدید اضافه کنید در شغل یا حرفه خوب باید از انتظارات فرا تر بروید اگر همیشه مثل یک ربات همان کاری را که از ما می خواهند انجام دهیم فقط در ازای دریافت حقوق و حاضر به انجام کاری فرا تر از ان نباشیم کم کم فرسوده می شویم بیایید یاد بگیریم فرهنگی بسازیم که بسیار فرا تر از ان چه که شرح شغلمان است عمل کنیم چه دست مزد بگیریم چه نه قرارمان این باشد که بهترین راه را ادامه دهیم { هی تو بهترینی}. بیایید یاد بگیریم در هر کاری که هستیم چه دانشجو چه معلم چه مادر یک خانواده کار بزرگی انجام دهید. مهم نیست که از نظر مادی چیزی را دریافت می کنید یا نه اگر قبول کردی ان جا باشی قرار دادی را امضا کردی.

فصل سوم: اتصال به شبکه مناسب خود و لحظات خانوادگی

شما باید در شبکه همتایان خود سرمایه گذاری کنید این به معنای سرمایه گذاری زمان انرژی و تلاش برای همراه شدن به افراد موفق شاد خوب مثبت بخشنده و ماهر است امروز این موضوع دست کم گرفته شده است این زمانی اتفاق می افتد که افرادی را بیابید که انرژی بالایی دارند می خواهند ببخشند می خواهند خدمت کنند می خواهند کمک کنند می خواهند تسلط پیدا کنند می خواهند افراد اطرافشان را توسعه دهند زندگی می کنند و زندگی را به شما می بخشند وقتی در اطراف ما افراد زیادی هستند که ما را پایین می کشند این روی طرز فکر مان تاثیر می گذارد این بر میزان تلاش ما برای زندگیتاثیر می گذارد شما باید روی شبکه همتا زمان  انرژی پول و تلاش سرمایه گذاری کنید مقداری پول ذخیره کنید به گروه ملحق بشید این به ارتقاء شغل و زندگی شما کمک می کند.

فصل چهارم: افکارت را کنترل کن 

از این به بعد هر روز نسبت به معنایی که به چیز ها می دهم بسیار اگاه خواهم بود من شروع به معنا بخشیدن به چیز هایی خواهم کرد که از زندگی من حمایت می کنند من به چیز هایی معنا می دهم که به من کمک می کند یاد بگیرم و بهتر شوم و به کمال نزدیک تر من قصد دارم چیز هایی را معنا دار کنم که به لطف و بخشش و عشق به خود و خود اگاهی مربوط است و قضاوت منفی را کنار خواهم زد. می دانید مشکل اتو پایلوت چیست؟ سازنده گفته که ان چه در زندگی مان رخ می دهد همین است بشین و نگاه کن در این صورت و با این پیش فرض افکارمان توسط دیگران ساخته می شود و مدام شرطی می شویم. ما هرگز یاد نمی گیریم که افکارمان را کنترل کنیم ممکن است ناراحت شوید و بگویید اره بله. بله شما فقط می گویید من معنای زندگی خود را درک نمی کنم.

فصل پنجم: مسلط شوید

ان چه اکنون می دانید شما را به افقی دور تر نمی رساند. برای رفتن به سطح بعدی باید دانش مهارت توانایی و استعداد جدیدی کسب کنید حتی اگر پول زیادی به دست اورید باید در مورد اینکه با ان پول چه کاری انجام دهید صلاحیت بیش تری کسب کنید بر خورد با امور مالی خود مهارتی است که می توانید ان را بیا موزید چیزی که من همیسه به مردم می گویم از ان ها می خواهم به من نشان دهند از کجا پول در می اورند برای پول در اوردن چه کار می کنند؟ خوب می دانید من این شغل را دارم یا این نوع تجارت را دارم چه مهارتی لازم دارید که فکر می کنید اگر در ان مسلط بودید حقوق شما افزایش می یافت اگر از ان مهارت لذت می برید عمیق تر شوید تسلط بیشتری کسب کنید در کلاس ها شرکت کنید ویدیو ها و اموزش های رایگان را تماشا کنید سرمایه گذاری در توسعه مهارت به معنای سرمایه گذاری در زمان انرژی پول و تلاش است.

و……..

 

فصل بیست چهارم: چگونه شاد تر باشیم؟

اساس شادی خیلی ساده است پذیرا باسید و با گذسته در سلح اینجا در لحظه حال حاضر باشید برای فردا هیجان زده شوید و چیزی را برای اینده پیش بینی کنید. گذشته را بپذیرید و با گذشته در صلح باشید. در زمان حال بودن ما را خوش حال می کند خودمان را به چالش بکشیم تا حضور اگاهانه کامل خود را به لحظه برسانیم تقریبا همه متون معنوی معلمان و مربیان در تلاش هستند تا به مردم کمک کنند تا در لحظه حضور بیشتر داشته باشند جهان را همان طور که هست بپذیرید قدرت اکنون و بودن در لحظه را در یابند. اما اینده همه چیز به ان بستگی دارد که با هیجان پیش بینی کنید که در اینده چه خواهد شد حتی اگر اینده ترسناک باشد حتی اگر بدانید که سختی وجود دارد { چون وجود خواهد داشت} حتی اگر بدانید که قرار است این اتفاق بی افتد فردا وجود خواهد داشت.

 

سوالات متداول:

 • آیا این کتاب به چگونگی حفظ سلامت جسمی و روانی در بزرگسالی می‌پردازد؟

پاسخ: بله

 • اهمیت حفظ سبک زندگی سالم شامل تغذیه مناسب، فعالیت بدنی منظم و کسب خواب کافی برای حفظ سلامت جسمی.
 • تکنیک‌های مدیریت استرس و اضطراب از طریق پرکردن اوقات فراغت با فعالیت‌های مفید، یوگا و مراقبه.
 • راهکارهای پیشگیری و مقابله با افسردگی و اختلالات روحی-روانی شایع در بزرگسالی.
 • اهمیت حفظ ارتباطات اجتماعی سالم و داشتن شبکه حمایتی قوی برای سلامت روان.
 • روش‌های تقویت عزت نفس و بهبود کیفیت زندگی در سالمندی.
 • چه توصیه‌هایی در این کتاب برای حفظ سلامت روان در بزرگسالی ارائه شده است؟

پاسخ: 

 • توجه به نیازهای هیجانی و عاطفی: مهم است که افراد بزرگسال زمان کافی را برای ارضای نیازهای عاطفی خود اختصاص دهند، مانند حفظ روابط صمیمانه با دیگران و ابراز محبت.
 • ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی: پرهیز از اتلاف وقت و انرژی بیش از حد در کار و داشتن فعالیت‌های لذت‌بخش در اوقات فراغت.
 • ممارست مهارت‌های حل مساله و تصمیم‌گیری: این مهارت‌ها به افراد کمک می‌کند تا با چالش‌های دوران بزرگسالی به نحو موثرتری مقابله کنند.
 • پرورش خودآگاهی و خودشناسی: شناخت نقاط قوت و ضعف خود و تلاش برای بهبود جنبه‌های ضعیف شخصیت.
 • توسعه مهارت‌های ذهن‌آگاهی و مدیریت استرس: تکنیک‌هایی مانند یوگا و مراقبه می‌توانند به تنظیم هیجانات و بهبود سلامت روان کمک کنند.
 • داشتن هدف و معنا در زندگی: یافتن مسیری که زندگی را برای فرد با معنی‌تر سازد و احساس هدفمندی را تقویت کند.
 • آیا این کتاب راهکارهایی برای مدیریت زندگی بزرگسالی ارائه می دهد؟

پاسخ: بله

 • زندگی در لحظه: کتاب بر اهمیت زندگی در زمان حال و توجه به تجربیات لحظه‌ای تأکید دارد. توصیه می‌کند که بزرگسالان با آگاهی و حضور در لحظه، زندگی خود را بهتر مدیریت کنند.
 • مدیریت استرس و چالش‌ها: کتاب راهکارهایی را برای مواجهه با استرس‌های زندگی بزرگسالی و مدیریت چالش‌ها ارائه می‌دهد. از جمله آموزش تکنیک‌های آرامش‌بخشی و حل مسئله.
 • توسعه خودآگاهی: این کتاب به بزرگسالان کمک می‌کند تا به شناخت بهتر خود، نقاط قوت و ضعف خود دست یابند و براساس آن تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی کنند.
 • ایجاد تعادل در زندگی: راهکارهایی برای ایجاد تعادل میان مسئولیت‌های مختلف زندگی بزرگسالی ارائه می‌کند، از جمله کار، خانواده و اوقات فراغت.
 • چه نکات کلیدی در مورد مدیریت استرس در زندگی بزرگسالی در این کتاب آمده است؟

پاسخ: نکات کلیدی مهمی را در مورد مدیریت استرس در زندگی بزرگسالی ارائه می دهد:

 • آگاهی از منابع استرس: کتاب به بزرگسالان کمک می کند تا منابع اصلی استرس در زندگی خود را شناسایی کنند، مانند فشارهای شغلی، مسئولیت های خانوادگی، مشکلات مالی و غیره.
 • تمرکز بر آنچه در کنترل ماست: کتاب توصیه می کند که بزرگسالان تمرکز خود را بر جنبه های قابل کنترل زندگی قرار دهند و از نگرانی درباره چیزهایی که خارج از کنترل آنها است، اجتناب کنند.
 • استفاده از تکنیک های آرامش بخش: کتاب راهکارهایی مانند تنفس عمیق، مدیتیشن، ورزش و فعالیت های تفریحی را برای کاهش استرس پیشنهاد می کند.
 • ایجاد تعادل در زندگی: کتاب بر اهمیت ایجاد تعادل میان مسئولیت ها و فعالیت های مختلف زندگی تأکید می کند تا از اضطراب و فرسودگی جلوگیری شود.
 • اهمیت حمایت اجتماعی: کتاب بر اهمیت حفظ روابط اجتماعی و دریافت حمایت از سوی خانواده و دوستان در کاهش استرس تأکید دارد.

 

📚 😍 کتاب پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !


تصاویر پیش نمایش


دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1
دانلود PDF کتاب خرد بزرگ سالی: لحظه ای درنگ کن فاطمه معزی 31 صفحه پی دی اف-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *